facebook
Орто-Лайн — високоякісна ортодонтична продукція, індивідуальний та професійний підхід до кожного клієнта, гнучка система знижок та атмосфера ортодонтичної сім’ї. +38(067) 314 17 93      +38(032) 275 86 46

Наукові статті

Історія супереластичності.
Доповідь Др. Альберто Терамото
Відділення ортодонтії
Технологічного університету Мехіко
Мехіко, Мексика
Множинна двостороння ретенція у дівчинки-підлітка.
В цій статті описано випадок пацієтки, в якої до 14-ти років не прорізались постійні ікла і премоляри. При цьому формування коренів було вже завершеним,а апекси вказаних зубів – закритими. Було сплановано провести хірургічне і ортодонтичне лікування. Використавши під опору 5 стратегічних зубів, за допомогою ортодонтичної тяги досягли прорізуваня всіх 12 ретинованих зубів.
Революційний підхід у косметичній корекції.
Щороку ортодонтичне лікуван­ня розпочинають мільйони дітей та дорослих пацієнтів. Більше 80% людей, старших 15-ти років, мають ту чи іншу аномалію при­кусу. Власне покращення зовніш­нього вигляду для більшості па­цієнтів є вирішальним фактором у прийнятті рішення про прове­дення ортодонтичного лікування. Проте лише деякі наважуються на цей крок, вважаючи за краще уникнути значних фінансових ви­трат на лікування та років носіння традиційних брекетів.
Самолігатурні брекети - майбутнє ортодонтії.
Якщо те, що говорив д-р Профіт правда, і самолігатурні брекети є май­бутнім ортодонтії (а я вірю, що саме так і буде), тому навіть більше, ніж переконаний, що брекети In-Ovation R є самолігатурними брекетами майбутнього.
Раціональне застосування хорошого матеріалу: дуги BioForce.
У цій статті буде описано та проілюстровано раціональне використання неперевершеного ортодонтичного продукту - дуги BioForce. Дуга BioForce – це супереластична нікель-титанова дуга із пам’яттю форми, яка генерує сили, що постійно наростають з передньої до задньої ділянки зубного ряду, і все в одній дузі. Завдяки цьому дугу BioForce можна вигинати та активувати так, що вона створюватиме незначні сили при вигинанні в ділянці фронтальних зубів, які є малі за розмірами, та поступово наростаючі сили в напрямку до задніх зубів.
Трубки на моляри 20/20
Навіщо стільки говорити про трубки на моляри? Вони ж, по суті, всі однакові, чи не так? Протягом багатьох років ми рідко звертали увагу на ту систему брекетів, якою ми користувались. Ми продовжуємо робити одні і ті ж самі речі, оскільки це вже стало звичкою.