21.06 Харків Дахно:КТ діагностика у дітей і підлітків - Orto-Line
2024
Перераховуємо частину від продажу металевих брекетів на потреби ЗСУ

КТ діагностика у дітей і підлітків

icon Дата: 21 Червня, 2019
icon Місце: Харків
icon Бали 80
Програма заходу

КТ діагностика у дітей і підлітків

icon #skillup

Доброго дня, запрошуємо на лекцію:
КТ діагностика у дітей і підлітків. Прееруптивна патологія, кіста, пухлини, травми.

Спеціальна мультидисциплінарна лекція, спрямована на вивчення стоматологічної патології у дітей та підлітків, яка розрахована на практикуючих лікарів – ортодонтів.

 

Тайминг:
9:00 – 10:00 Реєстрація
11:30 – 12:00 Каво – перерва
13:30 – 14:30 Обід
16:00 – 16:30 Каво – перерва
18:00 Завершення

кількість місць обмежена*
місце проведення? Харків

 

Контактна інформація: +38 (067) 314 17 93

icon Лектор:
Лариса Дахно

У 1993 році закінчила стоматологічний факультет київського медичного інституту ім. А. А. Богомольця.

Активно працює в сегменті приватної стоматологічної практики з 1997 року. К.м.н., лікар стоматолог хірург, лікар рентгенолог, засновник і керівник Стоматологічної клініки доктора Дахно, м.Київ та Central Laboratory Diagnosis Of The Head (www.tomograf.ua), член European Association For Cranio-Maxillo-Facial Surgery (ID 102960), European Academy Of Dento Maxillo Facial Radiology (ID 100001988), International Association of Dental Traumatology (ID 2329), Міжнародної Медичної Simplant Academy (з 2005 року), International Team For Implantology ITI (ID 42537).

Бере активну участь у розвитку щелепно-лицевої радіології та хірургії, пропагує принципи доказової медицини.

Значна наукова робота відображена в десятках опублікованих наукових робіт в Україні та за кордоном, в тому числі в матеріалах міжнародних конгресів з анатомії, щелепно-лицевої хірургії, стоматологічної імплантації, остеологии і радіології.

фото попередніх подій Зареєструватись на подію

Програма курсу

Лекційний курс
  • 09:00Реєстрація
  • 10:00Старт курсу
    1. Хронологія і рентгенологічна картина всіх стадій розвитку молочних і постійних зубів; генетичні, системні та місцеві фактори, що впливають на формування органічної матриці і процес мінералізації твердих тканин зубів, які в свою чергу впливають на виникнення різних мальформацій і патологій.
    2. Клінічні ситуації, які є показаннями до проведення рентгенографії і КЛКТ у дітей різних вікових груп; променеве навантаження на пацієнтів.
    3. Аномалії розвитку, дисморфії і регресивні зміни, такі як гіподонтія і гіпердонтія, недосконалий дентиногенез і амелогенез, гіперплазія цементу, одонтодисплазії, Ретеновані зуби – коли, як, і чому ?.
    4. Резорбції зубів: фізіологічні, індуковані травмою, запальні, як симптом синдромів (розберемо основні), спонтанні на тлі стрибка зростання при зміні зубів, внаслідок ендогенного пошкодження зубного ряду, що супроводжуються затримкою прорізування і ідіопатичні резорбції коренів, яким не передували ні травматичне, ні променева дія, ні стоматологічні втручання
    5. Сучасна класифікація, етіологія та радіосеміотіка одонтогенних і неодонтогенних, запальних і незапальних кіст. Кісти, обумовлених порушенням розвитку; псевдокісти, одонтогенні пухлини, гемартоми і дисплазії, неодонтогенні пухлини і пухлиноподібні стани.

    Як побачити, диференціювати та супроводжувати об’ємні утвори щелеп і дисплазії в дитячому та підлітковому віці.

  • 18:00Завершення лекції