24.10 Київ Преконгрес з Dr. LUIS CARRIÈRE – Orto-Line
2022

Преконгрес з Dr. LUIS CARRIÈRE

icon Дата: 24 - 24 Жовтня, 2019
icon Місце: Київ
Програма заходу

Преконгрес з Dr. LUIS CARRIÈRE

icon #skillup

24 жовтня Київ відвідає один з найхаризматичніших лекторів в ортодонтії, творець коректорів II та III класу Carrier Motion та системи самолігуючих брекетів Carrier SLX 3D, та всім учасникам відкриє тему:
“Сагітальна площина: зміна уявлення про корекцію II та III класу”

Сагітальна площина (SaggitalFirst) робить революцію в тому, як ортодонти ставляться до лікування пацієнтів у всьому світі. Доктор Керіер перегляне клінічні дані, які підтверджують вплив корекції та репозиції нижньої щелепи на початку лікування. Він поділиться деякими з найскладніших випадків корекції класу II та III  та покаже як досягти надзвичайних довгострокових стабільних результатів. А запропонована лектором унікальна комбінація дозволить досягти ефективних, передбачуваних результатів та послідовних коротших термінів лікування.

Цілі навчання

• Визначити переваги виправлення патологій класу II або III класу на початку лікування згідно концепції SaggitalFirst
• Усвідомити ефективність лікування, пов’язану з поєднанням апаратів Carrier Motion  з пасивними самолігуючими брекетами
• Кинути виклик традиційному робочому процесу
• Ввійти у майбутній стандарт лікування пацієнтів

Даний курс стане преподією до Х З`їзду та ІІІ Міжнародного ортодонтичного конгресу, які відбудуться у Києві 25-26 жовтня 2019 року.
http://www.aou.com.ua/event/51

Дізнатися деталі:
+38 (067) 314 17 93
+38 (032) 275 86 46
ortoline@ortoline.com.ua
www.ortoline.com.ua/navchannya
facebook.com/ortoline.com.ua/

 

icon Лектори:
Dr . LUIS CARRIÈRE

У 1991 закінчив стоматологічний факультет університету Complutense (Мадрид), 1994 став магістром наук з ортодонтії у Барселонському університеті, а у 2006 здобув ступінь доктора. У 2009 отримав премію the Joseph E. Johnson та міжнародну премію дизайну Delta Gold ADI-FAD за Carriere Distalizer MB. Член редакційної оглядової ради Американського журналу ортодонтії та зубо лицевої ортопедії. Автор багатьох статей для наукових журналів. Запрошений професор кількох ортодонтичних кафедр у всьому світі, читає лекції на міжнародному рівні, а також лікує пацієнтів у своїй приватній практиці в Барселоні, Іспанія.


Dr. ANA MARÍA CANTOR

закінчила стоматологічний факультет в університеті Pontificia Javeriana (Колумбія,1990). Опісля продовжила навчання та закінчила аспірантуру з ортодонтії та денто-лицевої ортопедії в Uni C.I.E.O. (Колумбія,1994). Зараз працює директором стоматологічної клініки Dental Odontokids (Іспанія). Dr. CANTOR є членом Американської асоціації ортодонтів (AAO), Всесвітньої федерації ортодонтів (WFO), Європейського ортодонтичного товариства (EOS) та Sociedad Española de Ortodoncia (SEDO).

фото попередніх подій Зареєструватись на подію

Програма курсу

  • Сагітальна площина: Патології  ІІ та ІІІ класу. / Луіс Керієр
  • Каво перерва
  • Сагітальна площина та пасивна самолігуюча система – комбінація для успіху. / Луіс Керієр
  • Перерва на обід
  • Топ-10 перлин для ефективного використання коректорів II та III класу Carriere Motion 3D. / Анна Марія Кантор
  • Каво Перерва
  • Сагітальна площина: I клас / Луіс Керієр