2021 European Carriere Symposium – Orto-Line
2022

2021 European Carriere Symposium

icon Дата: 28 - 30 Жовтня, 2021
icon Місце: Cascais
icon Бали 14
Програма заходу

2021 European Carriere Symposium

icon #ortoskillup

УДОСКОНАЛЕННЯ
ОРТОДОНТИЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ

Будучи професіоналом-ортодонтом, ви кожного дня намагаєтеся досягнути бездоганних клінічних результатів,  звертаючи увагу на доступність, комфорт та відношення, які ваші пацієнти цінують протягом усього процесу роботи. Приєднуйтеся до нас European Carriere Symposium, де лідери галузі з усього світу будуть ділитися прогресивними концепціями та технологіями, які покращують ефективність, кінцевий результат та досвід, який отримують пацієнти.

На European Carriere Symposium   ви отримаєте доступний набір найбільш передових практичних прийомів та наявний медичних рішень. Навчитеся, як практикуючі лідери випробовують  загальноприйняті погляди на традиційні клінічні підходи та керують стратегічним зростанням у час, коли пандемія набирає обертів. Відкрийте для себе креативні рішення для урізноманітнення своєї практики та досягнення надзвичайних, ефективних результатів, впроваджуючи новітні прийоми, які є критичними для досягнення успіху.

 • ТРИ НЕЙМОВІРНІ ДНІ
  Усі сесії відбуватимуться за Західноєвропейським літнім часом (WEST)
 • ЧЕТВЕР, 28 жовтня
  8:00 – 8:40 – сніданок в готелі
  8:50 – 9:00 – відправлення на екскурсію
  14:15 – обід в рибному ресторані «5 Океанів» на березі річки Тежу з панорамним видом на міст і статую Христа
  19.00 – прибуття в готель
  18:00 – 21:00 ………Реєстрація на симпозіум
  20:30 – 23:00 …….Прийом з нагоди відкриття заходу 
 • П`ЯТНИЦЯ, 29 жовтня
  8:00 – 9:00 …………Реєстрація
  9:00 – 17:00 …..Загальна сесія
  Точний час буде вказано ……. Групова вечеря
 • СУБОТА, 30 жовтня
  9:00 – 17:00 …….Загальна сесія

  Приєднуйтеся до нас на European Carriere Symposium та відкрийте для себе як впровадити ОМД у своїй практиці вже сьогодні.
  Листівка

   

   

фото попередніх подій Зареєструватись на подію

Програма

Екскурсія
ОРТОДОНТІЯ МІНІМАЛЬНОГО ДОТИКУ
Лектори
 •  

  Португалія – ​​країна для гедоністів зі стажем. Блукаючи затишними вулицями її міст, можна на хвилину відчути себе де-небудь в Іспанії або Південній Франції. З одною лише принциповою різницею: тут майже немає «всюдисущих» туристів формату «галопом по Європах», це місце – швидше для заможних мандрівників, що надають перевагу особливому відпочинку, елітарному. Тут цінують традиції, шанують багату історичну спадщину, вміють насолоджуватися життям і не скупляться на комфорт, створюючи його і для себе, і для дорогих у всіх сенсах гостей.

  Вдихаючи запах апельсинів і евкаліптів, прогулюючись по набережних, насолоджуючись вином під меланхолійні пісні фаду в колоритних кафе, можна трохи ближче пізнати справжню Європу – ту, що занадто гордовита і прекрасна, щоб брати участь в туристичних гонках.

  Сучасність сама собою вривається в звиклий спосіб життя, стрімко покриваючи португальську землю мережею широких автобанів і залізничних доріг для швидкісних поїздів, повсюду wi-fi, екскурсії на сігвеях та Starbucks. Але про все це не знають туристи;)…Португалія сьогодні – звільнений від споживчого відношення куточок! Країна, повна чудес. Про які нижче….

   

  8:00 – 8:40 – сніданок в готелі

  8:50 – 9:00 – збір групи в лобі готелю, зустріч з гідом, відправлення на екскурсію

  9:00 – 9:40 – початок автомобільно-пішохідної екскурсії, шлях з Кайшкашу до Лісабону

  9:40 10:00 – прибуття в Лісабон на оглядовий майданчик Парка Едуарда 7, фотосесія з професійним фотографом

   

  Тож, вітаємо вас в самій західній столиці Європи – Лісабоні, розташованому уздовж узбережжя Піренейського півострова на мальовничих пагорбах в гирлі річки Тежу, на березі Атлантичного океану. Неймовірно душевне місто, населене відкритими людьми, що говорять на оксамитовій співочій мові. Можливо, це магія врат зі Старого Світу в Новий – звідси на пошуки незвіданих земель за океаном йшли видатні мореплавці, пам’ятники яким тепер прикрашають морську набережну міста – Фернан Магеллан, Васко да Гама. А можливо те, що це єдина європейська столиця, у якій є пляжі на березі Атлантики і його морський дух відчувається в кожному кварталі. І тепер Ви будете знати напевно, що приказка: : “Португалія – це Лісабон, все інше – ландшафти” чиста правда, адже не дивлячись на численні пожежі, інквізицію, епідемії чуми і найсильніший землетрус 1755 року, місто зберегло, як висловлюються португальці, свою “душу “!

  Хоча, попереду нас вас чекають ще більш дивні місця …..

   

  10:00 – 10:45 – екскурсія в нижню частину міста через помпезну площу Маркіза де Помбала і проспект Свободи – лісабонські Єлисейські поля, площу Руссо, головну вулицю Агушта (місцевий Бродвей). Підйом на ліфтах в старовинний район Алфама

  10:45 – 11:45 відвідування фортеці святого Георгія. Фотосесія з професійним фотографом на найкрасивіших оглядових майданчиках Лісабона: Санта Лузія і Врата Сонця, прогулянка по звивистих вуличках району Алфама

   

  12:00 – дегустація портвейну в Будинку портвейну Тейлорс

  13.00 – посадка в автобус і виїзд в бік знаменитого моста 25 Квітня на інший берег річки Тежу до статуї Христа Спасителя

  13:30 – відвідування статуї Христа Спасителя

   

  14:15 – обід в рибному ресторані «5 Океанів» на березі річки Тежу з панорамним видом на міст і статую Христа
  15:40 – виїзд з Лісабона в сторону Сінтри

   

   

  Сінтра – португальська цукерка в яскравій обгортці з блакитного неба і соковитого сірого кольору каменів, з яких складені будинки і вимощені тротуари. Здається, тут з любов’ю відреставрований кожен камінь в старовинному центрі міста, включаючи маврську фортецю, Національний палац і палац Піна

   

  16:30 – відвідування парку і терас палацу Піна (тільки тераси, немає відвідування палацу)

  17:30 – виїзд на мис Року

  18:10 – Привітання Атлантики на Мисі Рока “це місце, де закінчується земля і починається море”

   

   

  Мис Рока – найзахідніша точка континентальної Європи, це місце, яке колись всерйоз вважалося «краєм світу». Чим він цікавий? В першу чергу 150 метровим урвищем з якого відкриваються чудові панорами на Атлантичний океан. Саме тут потрібно розкинути в сторони руки, спрямувати свій погляд у безкрайню Атлантику і відчути силу і міць океану. Тут мимоволі замислюєшся, якою хоробрістю і відвагою володіли Португальські моряки, які вирушали на зустріч цій стихії в далекі плавання, при цьому абсолютно не знаючи, що їх чекає попереду і чи повернуться вони назад

   

  18:30 – виїзд з мису Рока в сторону готелю через красиве узбережжя Атлантики: унікальний пляж Гіншу, заповідна зона піску, пам’ятки Кашкайш
  19.00 – прибуття в готель

   

   

   

   

 • Ортодонтія мінімального дотику (Minimum Touch OrthodonticsSM ), або ОМД – це нова підхід до лікування, який поєднує сучасні клінічні принципи та прогресивні цифрові рішення у бездоганні прийоми для досягнення надзвичайних та передбачуваних результатів. Протягом European Carriere Symposium  ми будемо досліджувати, як ОМД може допомогти саме вам:  

   

  • Утримувати чи збільшувати ваші можливості для початку лікування та початку лікування у той самий день.
  • Приваблювати більшу кількість нових пацієнтів, пропонуючи безпрецедентну зручність у вигляді рідших та коротших прийомів.
  • Рідше зустрічатися з пацієнтами вживу, будучи на зв’язку віртуально, та утримуючи усі критичні аспекти.
  • Дарувати своїм пацієнтам всього за 10 – 14 місяців комфортний досвід та чудову посмішку, яку не потрібно буде редагувати в додатках для соц мереж.
  • Збільшити свої доходи, задовільняючи тих пацієнтів, які особливо цінують зручність

   

  Окрім цього ви навчитеся розрізняти, які прийоми вживу можуть бути замінені на віртуальні візити та як спростити особисті візити, виконуючи менш інвазивні процедури та забезпечуючи неперевершені клінічні результати.

   

  Приєднуйтеся до нас на Протягом European Carriere Symposium та відкрийте для себе як впровадити ОМД у своїй практиці вже сьогодні.

 • лектори