10-13/10 Практичний курс по композитному протоколу з С.Блумом – Orto-Line
2022

Практичний курс по композитному протоколу. Корекція висоти прикусу і оклюзійної площини. Як провести ефективну і повноцінну реабілітацію.

icon Дата: 10 - 13 Жовтня, 2020
icon Місце: Київ
Програма заходу

Практичний курс по композитному протоколу. Корекція висоти прикусу і оклюзійної площини. Як провести ефективну і повноцінну реабілітацію.

icon

Переважна більшість дорослих пацієнтів, що приходять за ортодонтичним лікуванням, мають реставрації на жувальній групі зубів. У багатьох випадках на цих зубах вже змінена анатомічна форма та знижені висота прикусу. Це ускладнює майбутнє ортодонтичне лікування. У ряді випадків лікар-ортодонт і пацієнт залишаються заручниками даної оклюзії, ключ якої складається зі старих пломб на 6-х зубах. Як провести ефективну і повноцінну оклюзійну реабілітацію? Тільки в командній роботі декількох фахівців.

 

Для участі у МК зі собою потрібно мати:
Артикулятор,
Восковий електро шпатель
віск.
+ інструменти для роботи з композитним матеріалом: гладилка, штопфер

Композитний матеріал ви отримаєте на курсі

 

icon Лектор:
Станіслав Блум

Лікар-ортодонт.
Головний лікар Стоматологічного центру «Нікольський» СПб.
Викладач кафедри стоматології дитячого віку з курсом ортодонтії Спбгму ім. акад. І.П. Павлова.
Чинний член Європейської Асоціації Ортодонтів.
Головний редактор Інтернет-проекту "Ортодонтія On-line"

фото попередніх подій Зареєструватись на подію

Програма першого дня

ТЕОРІЯ
Програма другого дня
 • 09:00Реєстрація
 • 10:00Головні питання дня

  Показання до комплексної оклюзійної реабілітації дорослих пацієнтів Оцінка статичної та динамічної оклюзії (ТРГ і артикулятор ) Реєстрація ЦС: різні варіанти (вибір варіанта реєстрації прикусу в залежності від клінічної картини Аналіз фасеток стертості (причини і варіанти корекції) Оцінка висоти прикусу з планування комплексної реабілітації ( в яких ділянках ми знижуємо висоту прикусу, а в яких – піднімаємо) Планування спільної роботи ортодонт-терапевт (в який момент переробляємо старі реставрації?) Вибіркове оклюзійне пришліфовування (практична частина)
  *На практиці Ви будете відпрацьовувати вибіркове оклюзійне пришліфовування, воскове моделювання оклюзії в артикуляторі, перенесення на композит, а також діагностику статичної та динамічної оклюзії по ТРГ.

 • 18:00Вручення сертифікатів
 • 10:00Головні питання дня:

  Воскове моделювання оклюзії в артикуляторі (практична частина) Виготовлення прозорих ключів для майбутніх реставрацій Етапність роботи системи SonicFill з ключем (практична частина) Оклюзійна корекція і фінішна обробка реставрації Композитний протокол після ортодонтичного лікування Частковий композитний протокол (грамотні оклюзійні накладки – коли і в яких областях?)Практичні аспекти ведення ортодонтичних пацієнтів з композитним протоколом
  **Окрім насиченої практики, Вас чекає детальний розбір всіх етапів композитного протоколу, планування спільної роботи ортодонт-терапевт, а також подальше ведення ортодонтичних пацієнтів з композитним протоколом.