facebook
Орто-Лайн — високоякісна ортодонтична продукція, індивідуальний та професійний підхід до кожного клієнта, гнучка система знижок та атмосфера ортодонтичної сім’ї. +38(067) 314 17 93      +38(032) 275 86 46

Elation

Elation – поєднання краси, міцності, безпеки  та досконалих результатів лікування

Пластикові брекети  з’явились на ринку більш як сорок років тому. Ерозія, гідроліз  забарвлення, обмеження в харчуванні, викривлення під впливом навантаження торку, необхідність використання спеціального праймеру, - фактори, які зменшили їх популярність.

Протягом останніх семи років впроваджено ряд вдосконалень для покращення якості метало-пластикових брекетів. Коли Ви порівняєте ці брекети з будь-якими іншими пластиковими брекетами з металевим пазом, Ви побачите апарат, який заслуговує посмішки. Ні один інший метало-пластиковий брекет не досягає  такого балансу хорошого вигляду і досконалих результатів.

Використовуючи передові технології для виготовлення надміцного тіла в брекетах Elation поєднано полімер (PET) та полікарбонат PC/PET*. Брекет є міцний і кристалічно-прозорий. Він також стійкий до гідролізу, ерозії та забарвлення  в порівнянні з іншими брекетами та складає хорошу альтернативу керамічним  чи сапфіровим брекетам за помірну ціну.

Металева вставка в Elation передає торк закладений в основу без типового викривлення, що відбувається з пластиком чи іншим полімерним матеріалом. На відміну від вставки, що тільки виповнює стінки пазу, металевий паз брекетів Elation вбудований в тіло брекета  для зміцнення всього брекета, а не тільки його пазу. Таке розміщення металевої вставки робить її майже невидимою і  надає брекету більш естетичного вигляду.

Брекети Elation мають  механічний тип основи , яка добре фіксується, як  і в металевих брекетах. Зняття брекетів є безпечним та чистим, без жодного впливу на емаль зуба.

Брекети Elation виготовляються з .018” чи .022” пазом, а також з параметрами по прописах:  Roth Formula

В комплект брекетів входять 10 брекетів на верхню щелепу (5-5) та 10 брекетів на нижню щелепу (5-5), можна купувати поштучно.