facebook
Орто-Лайн — високоякісна ортодонтична продукція, індивідуальний та професійний підхід до кожного клієнта, гнучка система знижок та атмосфера ортодонтичної сім’ї. +38(067) 314 17 93      +38(032) 275 86 46

In-Ovation C

In-Ovation C

 

У сучасній ортодонтії все частіше використовуються самолігатурні брекети. Донедавна самолігатурні брекети виготовлялись тільки з металу і не задовольняли потреби пацієнтів щодо естетики.

Система In-Ovation® С є першою у світі керамічною самолігатурною брекет-системою, яка дозволяє легко здійснювати лікування пацієнтів, при цьому пропонуючи їм швидший, зручніший та більш естетичний варіант лікування. Дані досліджень послідовно демонструють значне зменшення сил тертя у самолігатурних брекетах, швидшу та легшу заміну дуг, збільшення інтервалів між візитами пацієнта, а також скорочення загальної тривалості лікування. Більш того, винятково висока транслюцентність брекета та кліпса із родієвим покриттям забезпечують високу естетику.

Система In-Ovation® С працює за тими ж принципами, що і In-Ovation® R. Вона може бути пасивною для початкового вирівнювання зубів, експресивною при необхідності контролю та вільного ковзання, або активною для швидкого, оптимального завершення лікування. In-Ovation® С забезпечує точний ступінь контролю, який необхідний Вам на кожному етапі лікування.

Розроблена для оптимальної ефективності основа брекета із 100% механічним зчепленням забезпечує надійну фіксацію та зняття брекетів. Інноваційна технологія кліпси проста у застосуванні: кліпса закривається натискуванням великого пальця, це супроводжується виразним клацанням, яке дозволяє переконатись у правильному введенні дуги. Спеціальна інтерактивна пружинна кліпса Coballoy забезпечує кращу реалізацію торку, тоді як її особлива конструкція полегшує процес відкривання та закривання в ході лікування

In-Ovation® С означає, що Ви можете лікувати більше випадків, покращуючи при цьому як враження пацієнта, так і результат лікування.

   1) Менша тривалість лікування та часу, проведеного пацієнтом у кріслі;

   2) Основа брекета із 100% механічним зчепленням забезпечує надійну фіксацію та зняття;

   3) Складна форма основи брекета забезпечує прецизійну анатомічну припасовку;

   4) Скошений паз для легшого введення дуги та зменшення тертя;

   5) Гладкі стрілоподібні крила мінімізують оклюзійні перешкоди та збільшують комфорт пацієнта;

   6) Унікальна пружинна кліпса із родієвим покриттям для оптимальної естетики

                   
                                     

 

Брекети In-Ovation® С виготовляються з .018” чи .022” пазом, а також з параметрами по прописах: 

Roth Ovation, Roncone.

В комплект брекетів входять 10 брекетів на верхню щелепу (5-5) та 6 брекетів на нижню щелепу (3-3), можна купувати поштучно.

Брекети на премоляри нижньої щелепи можна доукомплектовувати брекетами In-Ovation® R.

Брекети In-Ovation® С на  перші та другі моляри (6,7) можна доукомплектовувати металевими самолігатурними щічними трубками.