facebook
Орто-Лайн — високоякісна ортодонтична продукція, індивідуальний та професійний підхід до кожного клієнта, гнучка система знижок та атмосфера ортодонтичної сім’ї. +38(067) 314 17 93      +38(032) 275 86 46

In-Ovation L

In-Ovation L

 

З особистих чи професійних причин, багато пацієнтів відмовляють собі у перевагах ортодонтичного лікування, оскільки не хочуть з’являтись з брекетами у публічних місцях. Лінгвальні брекети є повністю невидимими, і на сьогоднішній день самолігатурні брекети In-Ovation® L вирішують одну із найбільших проблем, з якою лікарі традиційно зіштовхувались при роботі з лінгвальними системами – фіксацією дуги.

Кліпса в брекетах In-Ovation® L відкривається та закривається легко і швидко, завдяки чому дуга практично «заклацується» в пази. На відміну від лікування  деякими системами ретейнерів, лікування брекетами In-Ovation® L повністю знаходиться під Вашим контролем та працює згідно з Вашою філософією лікування, а не під керівництвом віддаленого комп’ютера. Якщо говорити про апарат, який є ще непомітнішим, ніж пластикові коригуючі капи, то зверніть свою увагу на дійсно естетичну систему апаратів, In-Ovation® L, що виробляється ексклюзивно компанією Dentsply GAC.

  • Низький профіль брекетів для більшого комфорту пацієнтів та попередження подразнення ясен
  • Більш оптимальна механіка ковзання
  • Інтерактивна кліпса
  • Істинний twin-дизайн
  • Анатомічно правильна конфігурація основи
  • Технологія ін’єкційного лиття металу (MIM – Metal Injection Molded) для забезпечення менших розмірів та більшої міцності
  • Фрезерований CNC для точності розмірів пазу та гладкості поверхні

Брекети In-Ovation® L виготовляються з .018” пазом.

В комплект брекетів входять 10 брекетів на верхню щелепу (5-5) та 10 брекетів на нижню щелепу (5-5), можна купувати поштучно.

БрекетиIn-Ovation® L на  перші та другі моляри (6,7) можна доукомплектовувати самолігатурними лінгвальними трубками.