facebook
Орто-Лайн — високоякісна ортодонтична продукція, індивідуальний та професійний підхід до кожного клієнта, гнучка система знижок та атмосфера ортодонтичної сім’ї. +38(067) 314 17 93      +38(032) 275 86 46

In-Ovation R

In-Ovation R

 

Самолігатурні брекети займають першість в клінічних практиках всього світу.

In-Ovation® R – це першокласна система mini twin самолігатурних брекетів, яка дає Вам повний контроль  від початку до кінця. Вона є найкращим способом оптимізації Вашої практики! In-Ovation® R є простою у використанні для лікарів та персоналу, при цьому вона забезпечує чудові результати, естетику та комфорт для пацієнтів.

Незалежно від техніки лікування, яку Ви застосовуєте, система In-Ovation® R забезпечує прогнозований результат та скорочує загальний час лікування. Революційна технологія Interactive™ системи In-Ovation® R дозволяє обирати величину проміжку між брекетом та дугою. In-Ovation® R може бути пасивною для початкового вирівнювання зубів, експресивною при необхідності контролю та вільного ковзання, або активною для швидкого, оптимального завершення лікування. In-Ovation® R забезпечує точний ступінь контролю, який необхідний Вам на кожному його етапі. Вибір за Вами – саме ця перевага відсутня у «лише пасивних» брекетах "leftimg".

Завдяки своїм пружинним властивостям інтерактивна кліпса здійснює додатковий тиск на дугу, легко контролює ротацію протягом всього лікування, тоді як істинний прямокутний паз дозволяє передавати прецизійний торк та здійснювати належний контроль.

Інноваційна технологія кліпси забезпечує її легке відкривання та закривання; кліпса закривається натискуванням великого пальця із виразним клацанням, яке дозволяє переконатись у правильному введенні дуги; заміна всієї дуги займає лічені секунди. При використанні системи In-Ovation®  лікування завершується в середньому на 4 місяці швидше, ніж при лікуванні аналогічних випадків традиційними лігатурними системами. Пацієнт не відчуває такого дискомфорту, як при лікуванні традиційною брекет-системою. Відсутність еластичних лігатур значно підвищує  стан гігієни ротової порожнини та різко скорочує затрати часу на заміну дуги. Кліпса легко відкривається, а контрольний візит стає коротшим. Їх кількість зводиться до 7-10 відвідувань протягом лікування з терміном 6-9 тижнів.

Основа брекета SuperMesh® ME, яка виготовлена за технологією лазерного зварювання та має складну конфігурацію, забезпечує ідеальну його постановку на зуб. Також на основу брекета нанесено спеціальне лазерне маркуваня для зручності підбору на певний зуб.

   1) Пружинна кліпса забезпечує повне закриття пазу брекета для істинного подвійного ротаційного контролю; водночас дуга легко фіксується в основі пазу брекета;

   2) Гладкі стрілоподібні крила мінімізують оклюзійні перешкоди та збільшують комфорт пацієнта;

   3) Складна конфігурація основи брекета забезпечує прецизійну анатомічну припасовку;

   4) Скошений паз полегшує встановлення дуги та зменшує тертя.

                                                                

 

In-Ovation® R означає, що Ви можете лікувати більше випадків, покращуючи при цьому як враження пацієнта, так і результат лікування.

БрекетиIn-Ovation® R виготовляються з .018” чи .022” пазом, а також з параметрами по прописах:  Roth Ovation, Roncone, Alpern, Andrews…

В комплект брекетів входять 10 брекетів на верхню щелепу (5-5) та 10 брекетів на нижню щелепу (5-5), можна купувати поштучно.

Брекети In-Ovation® R на перші та другі моляри (6,7) можна доукомплектовувати самолігатурними щічними трубками.