facebook
Орто-Лайн — високоякісна ортодонтична продукція, індивідуальний та професійний підхід до кожного клієнта, гнучка система знижок та атмосфера ортодонтичної сім’ї. +38(067) 314 17 93      +38(032) 275 86 46

Mystique

Mystique

 

 

У 2002 році компанія GAC представила систему MYSTIQUE – естетичні керамічні брекети.  MYSTIQUE  - це виключно керамічні брекети, що забезпечують 80% прозорості. Вони гармонійно зливаються із всіма відтінками зубної емалі і стають непомітними при посмішці. Їх важко зауважити вже на відстані 1м.  Кераміка, з якої виготовлені брекети, не дає відблиску, який випромінюють виготовлені із сапфіру брекети, чим забезпечує естетику та підкреслює саму назву МІСТИКА.

На відміну від брекетів з металевим пазом, MYSTIQUE не містять громіздкого шару металу  в пазах, що особливо помітно на початковій стадії лікування, коли для нівелювання використовують тоненькі дуги. Дуже міцні стінки пазу брекетів MYSTIQUE покриті силікатом. Ця технологія суттєво знижує показники тертя.

При виготовленні брекетів MYSTIQUE заливають розплавлений силікат в паз брекету, після чого під час охолодження надають йому форму, що точно відповідає необхідним розмірам пазу. Завдяки цьому поверхня пазу стає гладкою, майже як скляна. Недавні дослідження показали, що гладкість поверхні глазурованого пазу брекетів Mystique щонайменше дорівнює гладкості металевого пазу керамічних брекетів, а також традиційних металевих брекетів, однак з кращою естетикою та більш стабільним результатом.

Основа брекета NSB, в якій використовувався хімічний компонент  Силан (акрилове покриття, що зменшує силу зчеплення в центрі основи), змінена на спеціально оброблену основу, базовану виключно на механічному зчепленні. Ця нова механічна основа була всебічно протестована та показала високі результати під час процедур фіксації та зняття брекетів.

 

В 2005 році GAC представила систему Mystique Interactive. Інтерактивна система Mystique з Neo-Clip позбавляє пацієнта від незручних металевих лігатур та здатних змінювати свій колір еластичних лігатур, і тим самим зменшує кількість позачергових візитів, зумовлених естетичними проблемами, та дозволяє пацієнту не з’являтись до лікаря протягом 4-х місяців або до того часу, поки не виникне необхідність заміни дуг. Пластикова кліпса забезпечує легке ковзання дуги, стійка до зміни кольору, підвищує естетику лікування. Вона легко одягається на брекет, зменшує кількість позачергових візитів  і брекети перетворюються в інтерактивну систему.

 

 

  • міцний, естетичний брекет
  • ромбовидний контур
  • прозорий і гладкий паз брекетів
  • торк в основі
  • заокруглені, видовжені крила для легкого лігатурування

 

Всі ці фактори забезпечують вам хороші результати лікування, не зважаючи на поставлений  діагноз.

 

Брекети MYSTIQUE виготовляються з .018” чи .022” пазом, а також з параметрами по прописах: 

Roth Ovation, MicroProgressive, Roncone, Standard Edgewise

В комплект брекетів входять 10 брекетів на верхню щелепу (5-5) та 6 брекетів на нижню щелепу (3-3), можна купувати поштучно.