facebook
Орто-Лайн — високоякісна ортодонтична продукція, індивідуальний та професійний підхід до кожного клієнта, гнучка система знижок та атмосфера ортодонтичної сім’ї. +38(067) 314 17 93      +38(032) 275 86 46

Aqualizer

AQUALIZER TM - це наповнена водою шина для розслаблення м'язів, своєрідне «водяне ложе» для щелепи.

Нервово-м'язова система голови реагує особливо чутливо на впливи навколишнього середовища. Три рази в день ми перемагаємо стреси, паніку або ж страх. Підсвідомо ми стискаємо вночі зуби або ж скрегочемо ними. Зранку ми прокидаємося з головним болем, особливо в лобовій ділянці або в скронях. Такий головний біль свідчить про напруження м'язів голови, шиї або щелеп. Досить часто нова пломба, коронка або ж мостовидний протез спричинюють скреготання або стискання зубів. Виникає відчуття, що новий мостик/коронка є занадто високими, а при кусанні швидше заважають. Поступово виникає новий прикус, що знову ж таки може призвести до напруження м'язів. Такі скарги усуваються зазвичай стоматологом за допомогою індивідуально виготовленої шини.

Aqualizer є єдиною гідростатичною шиною, що може відразу ж без будь-якої підготовки або лабораторних процедур рекомендуватися кожному пацієнту. Завдяки наповненню водою Aqualizer автоматично пристосовується до анатомічних особливостей пацієнта. Болі або напруження м'язів відразу ж зменшуються. Aqualizer виявився придатним для застосування якості шини. Aqualizer використовують сьогодні також під час лікування в ортопедії, фізіотерапії та комплексній стоматології. Таким чином, Aqualizer виконує кілька функцій (знеболюючий засіб, діагностик), які є важливими у лікуванні синдрому черепно-нижньощелепної дисфункції.

 

Функції Aqualizer

Рідка закрита система Aqualizer реагує динамічно та безперервно. Обидві сторони щелепи збалансовуються. В результаті нижня частина щелепи знаходиться в оптимальному розслабленому стані. Aqualizer функціонує за гідростатичним принципом. Завдяки такому принципу підтримується функція м'язів. М'язові дисбаланси зникають, покращується координація м'язів. За лічені хвилини стихає головний біль, а також болі в м’ язах плечей, шиї та спини. Завдяки своїй оптимальній анатомічній формі Aqualizer пристосовується під час носіння до зубної дуги. За умови звичайного навантаження під час жування Aqualizer залишається придатним впродовж 2-3 тижнів. Пацієнти, котрі занадто інтенсивно стискають зуби або ж скреготять ними, можуть прокусити Aqualizer вже впродовж перших двох днів.

 

Застосування Aqualizer:

Aqualizer найзручніше носити на верхній щелепі. Стежте, будь-ласка, за тим, щоб зуби рівномірно лежали на обох водяних буферах. Aqualizer необхідно носити посередині. Якщо у Вас виникає відчуття, що Aqualizer може вислизнути з зубів, притисніть зуби один раз трішки сильніше, щоб форма Aqualizer краще припасувалася до Ваших зубів. Не потрібно натискати на Aqualizer постійно дуже сильно! Щоб розслабити жувальні м'язи, зуби повинні зайняти на ньому якомога спокійніше положення. Якщо Aqualizer дуже сильно притиснути зубами, він може тріснути. При цьому витече дистильована вода, якою наповнений Aqualizer, що звичайно ж пошкодить його. Носіть Aqualizer, будь-ласка, за рекомендацією Вашого лікаря. Якщо у Вас немає якихось інших вказівок, то Ви зможете легко отримати з Aqualizer першу інформацію про взаємозв'язки при синдромі черепно-нижньощелепної дисфункції (CMD). Для цього прийміть горизонтальне положення тіла та зверніть увагу на перші дотики між зубами, коли Ви легко закриваєте щелепу. Якщо Ви вже через 10 - 20 хвилин відчуєте зміни цих перших контактів, то оккузія Ваших зубів не співвідноситься з розслабленими жувальними м'язами. В таких випадках Ваш стоматолог проконсультує Вас з приводу необхідної корекції.

 

Підбір правильного розміру Aqualizer (висота прикусу).

Всі моделі Aqualizer мають три різних варіанти: „Low“, „Medium“ „High“. Висота прикусу (вертикальний розмір) визначається кількістю наповнювача Aqualizer.

„Aqualizer Medium“ підходить 90% пацієнтів.

„Aqualizer Low“ носять пацієнти з обмеженим відкриванням рота та пацієнти з підвищеною чутливістю.

„Aqualizer High“ рекомендується для пацієнтів з глибоким або покриваючим прикусом , а також для пацієнтів, які потребують значного підняття висоти прикусу через свої окклюзивні особливості.

„Aqualizer High“ є дещо твердішим через більшу кількість рідини. Деякі пацієнти вважають його менш приємним для носіння. Ця модель рекомендується для пацієнтів, котрі сильно стискають зуби.

 

 

Aqualizer Ultra: є новою, удосконаленою формою моделі Design (Classic). Це виконання відзначається значною зручністю під час носіння. Пацієнтам з підвищеною чутливістю рекомендується вибирати цю модель.

Aqualizer Ultra Mini: є особливим виконанням для дітей та пацієнтів з особливо маленьким розміром щелепи.

Aqualizer Classic: це попередня модель Design. Нове виконання може спричинити подразнення ясен у пацієнтів з підвищеною чутливістю, але ця модель зарекомендувала себе добре за умови особливого навантаження під час жування. Модель рекомендується для пацієнтів з активним стисканням або скреготанням зубами.