facebook
Орто-Лайн — високоякісна ортодонтична продукція, індивідуальний та професійний підхід до кожного клієнта, гнучка система знижок та атмосфера ортодонтичної сім’ї. +38(067) 314 17 93      +38(032) 275 86 46

TOP-STOP

TOP STOP® - ЦЕ СПРАВДІ РІШЕННЯ!

Понад 95% невідкладних візитів в ортодонтичній практиці виникають через вихід дуги з молярної трубки, яка пошкоджує слизову пацієнта з утворенням болючої рани, - ця ситуація вимагає від нас реакції в найкоротші терміни.

До сьогоднішнього часу, щоб уникнути цієї ситуації, ми використовували «ортодонтичний віск» і дистальні щипці. Хоча «ортодонтичний віск» є корисним для нівелювання болючих відчуттів під час носіння брекетів, проте він не допоможе, коли ми маємо справу з дугою- кінці дуги легко проходять через віск.

TOP STOP® - утримує дугу на своєму місці і захищає слизову від її кінців, тому пацієнт не зможе поранитись під час лікування брекет-системою.

Як часто пацієнти приходить на прийом зі скаргою на біль заподіяну дугою?

Ця ситуація засмучує як пацієнтів так і лікарів, так як це додаткова втрата Вашого та їхнього ЧАСУ, ГРОШЕЙ і ВАШОГО ПРЕСТИЖУ.

ЧАС: Очевидно, що ми повинні використовувати стоматологічне крісло, щоб оглянути цього пацієнта, а не іншого, крім того страждає пацієнт, який був призначений швидше і змушений чекати в кімнаті-очікування.

ГРОШІ: принцип “час-гроші” тут доречний. Часто дуга виходить із своєї позиції - втрачає свою форму чи ранить пацієнта і тоді потрібно обрізати її. Обидві ситуації робить дугу недієвою, отже потрібно замінити її на нову, збільшуючи витрати на лікування.

ПРЕСТИЖ: Немає нічого гіршого, ніж незадоволений пацієнт, тому що він постраждав від болю, або тому, що це був вихідний і він не міг зв'язатися з доктором, що збільшує його стресс і роздратування. Пацієнт завжди буде звинувачувати Вас, і він буде знати "ортодонтія -це боляче".

Для встановлення TOP-STOP® не потрібні особливі інструменти, кваліфікація і час, це забере у вас декілька секунд (зі щипцями «Метю» або схожим інструментом). Залишаємо декілька міліметрів дуги від молярної трубки, покриваємо кінець дуги ковпаком TOP STOP і розтягуємо еластичне кільце, щоб одягнути на молярну трубку.

Переваги для пацієнта

  • Не можливе поранення пацієнта дугою
  • нема болючих ран
  • не потрібно терміново записуватись до лікаря через травмування
  • TOP-STOP тримає дугу на своєму місці
  • пацієнт не має проблем з стоматологом
  • пацієнту комфортно протягом ортодонтичного лікування
  • ортодонтія не надокучає тобі, не обмежує твоє звичне життя
  • пацієнт не пробує зняти дугу, чи зламати брекети через дискомфортЗавантажити буклет