facebook
Орто-Лайн — високоякісна ортодонтична продукція, індивідуальний та професійний підхід до кожного клієнта, гнучка система знижок та атмосфера ортодонтичної сім’ї. +38(067) 314 17 93      +38(032) 275 86 46

Орто-Лайн

Красива посмішка – запорука впевненості кожної людини, а для лікарів-ортодонтів – це ціле мистецтво, де для створення шедевру потрібен не тільки професіоналізм, але й сучасна якісна ортодонтична продукція.

Компанія «Орто-Лайн» працює на ринку ортодонтії понад 18 років. За цей час в незмінній якості наших товарів вже пересвідчились тисячі клієнтів. Ми пропонуємо Вам сертифіковану продукцію лише провідних світових виробників, які вже неодноразово позитивно зарекомендували себе в ортодонтичному лікуванні. Лише найкращі брекет-системи Dentsply GAC, дуги, екстраоральна продукція, еластичні елементи та аксесуари в Україні у нас за доступними цінами. Кваліфіковані менеджери «Орто-Лайн» з радістю проконсультують Вас щодо наявних товарів і допоможуть обрати потрібний варіант.

У нашому асортименті широкий вибір брекет-систем американської компанії Dentsply GAC, що вже багато років поспіль займає лідируючу позицію на ортодонтичному ринку. В «Орто-Лайн» Ви можете придбати брекети In-Ovation C – першу у світі керамічну, самолігатурну брекет-систему, що гарантує чіткий ступінь контролю на кожному із етапів лікування; металеву самолігатурну брекет-систему In-Ovation R, що дозволить пришвидшити лікування в середньому на 4 місяці за рахунок інтерактивної системи; лінгвальну, самолігатурну брекет-систему In-Ovation L, In-Ovation L MTM, яка забезпечить ефективне лікування, прогнозований результат, будучи невидимою для оточуючих, брекети Ovation C, що є результатом останніх розробок у сфері традиційних керамічних брекетів та забезпечують найвищий рівень точності та контролю та ін.

Пропонуємо Вам широкий вибір якісних ортодонтичний дуг: стальні, лінгвальні, реверсійні та естетичні дуги, а також дуги SENTALLOY, RESOLVE, BIOFORCE.

«Орто-Лайн» співпрацює з німецькою компанією ортодонтичної продукції «Scheu-Dental». У нас в наявності апарати MINISTAR, BІOSTAR, TWINSTAR – незмінна якість яких перевірена часом.

Ми дбаємо про те, щоб кожен лікар-ортодонт мав змогу вдосконалювати свою майстерність, для цього організовуємо семінари, практичні курси та лекції, де розглядаються різні клінічні випадки, обговорюються новітні тенденції лікування.

Компанія «Орто-Лайн» гарантує якісний та швидкий сервіс, зручну доставку та гнучку систему знижок, а головне – індивідуальний підхід до кожного клієнта. Для Вашої зручності по всій території України працюють наші торгові представники.

 

Ми пропонуємо лише якісну та сертифіковану продукцію, з якою Ви набудете впевненості у запланованих результатах!