facebook
Орто-Лайн — високоякісна ортодонтична продукція, індивідуальний та професійний підхід до кожного клієнта, гнучка система знижок та атмосфера ортодонтичної сім’ї. +38(067) 314 17 93      +38(032) 275 86 46

Що таке ортодонтія

 

Ортодонтія - це розділ стоматології, який займається виправленням і попередженням аномалій розташування зубів і порушень прикусу. 90% людей мають такі порушення, але більшість навіть не помічають їх.

Тому перший похід до ортодонта повинен відбутися у віці 5-6 років. З цього віку лікар-ортодонт може прослідкувати за правильним ростом щелеп і зубів, і при необхідності відкоректувати його за допомогою трейнерів та інших апаратів.

Правильний прикус - це не лише естетика, а й попередження розвитку різноманітних захворювань зубів, щелеп та інших систем організму. Адже з будь-якою ортодонтичною патологією пов'язані серйозні проблеми. Найбільш помітною є естетична проблема. Людина з нерівними зубами соромиться посміхатися і відверто радіти життю. В сучасному суспільстві такі люди можуть мати психоемоційні порушення, проблеми в особистому і професійному житті. Всі відомі люди, які вважаються ідеалами краси, володіють сяючими посмішками з ідеально рівними зубами. Але ж не всі вони народилися з такими посмішками. Більшість з них лікував ортодонт, іншими словами їм допомогла ортодонтія, і вони не приховують цього.

Але, крім естетичної є ще й функціональна проблема, яка є важливішою для здоров'я всього організму. Нерівне розташування зубів, їхня скупченість не дають змоги проводити повноцінну гігієну, що призводить до захворювань зубів, ясен, пародонту. Аномалії прикусу сприяють виникненню захворювань всієї зубо-щелепної системи, зокрема патології скронево-нижньощелепного суглобу, підвищеного стирання зубів.

Сьогодні сучасна ортодонтія та застосування високих технологій дозволяє досягати бажаних результатів лікування зубів як з естетичної, так і з функціональної точки зору, а також незалежно від віку пацієнта.