facebook
Орто-Лайн — високоякісна ортодонтична продукція, індивідуальний та професійний підхід до кожного клієнта, гнучка система знижок та атмосфера ортодонтичної сім’ї. +38(067) 314 17 93      +38(032) 275 86 46

Види брекетів

Сучасні брекет-системи вирізняються ефективністю, зручністю конструкції та непомітністю для оточуючих.

Брекети розрізняють:
1) за фіксаціями: зовнішні і внутрішні (лінгвальні);
2) за матеріалом: металеві, пластикові, золоті;
3) за функціями: лігатурні, які утримують дугу за допомогою еластичних або металевих лігатур; самолігатурні або безлігатурні, які утримують дугу за допомогою спеціального замка, що дозволяє відпрацювати дузі ресурс вирівнювання зубів на всі 100%.

Металева брекет-система - самі брекети і дуги виготовлені з металу. Це найбільш відома і доступна система. При її застосуванні швидше досягається бажаний ефект. Відбувається це тому, що сила тертя між дугою і пазом брекета менша, ніж при використанні інших матеріалів, а тому і переміщення зубів до нормального стану відбувається за більш короткі терміни.

 

Керамічна - брекети виготовлені з кераміки. Вони менш помітні на зубах, і до них менше пристає наліт. Ця система більш зручна для пацієнтів, яким важлива естетика. Хоча керамічний брекет без металевого пазу через підвищене тертя між дугою і зубом може трішки збільшити тривалість лікування .

 

Самолігатурна брекет-система. Менший розмір самих брекетів, мінімальне тертя між дугою і пазом брекета, а значить і найбільш швидке лікування. Брекети мають додатковий елемент, який сприяє більш швидкому переміщенню зубів. При цьому відпадає необхідність у додаткових кріпленнях, замочках, кільцях, дугах, сепараторах і гачках, які зазвичай супроводжують лікування брекетами.

 

Сила, з якою переміщуються зуби, біологічно більш адаптована до природних рухів, ніж у звичайних брекет-системах. Це означає, що переміщення зубів відбувається безболісно і набагато легше переноситься пацієнтами. Робота з такими системами більш ефективна, тому що не вимагає додаткових оглядів і активацій. Пацієнт рідше приходить на активацію, і в підсумку, заощаджує час і гроші.

Лінгвальна брекет-система. Головна особливість лінгвальної брекети-системи в тому, що брекети фіксуються на внутрішню сторону зуба, що дозволяє зробити лікування абсолютно непомітним для оточуючих. Це геніальний винахід допомагає багатьом діловим людям, які раніше змушені були відмовлятися від ортодонтичного лікування, змінити свою посмішку на краще. Потрібно пам’ятати, що якісне лікування можливе тільки якісними матеріалами.

Запитуйте у свого ортодонта продукцію найвищої якості від компанії Орто-Лайн.