#СІРЕ_НЕ_ВІДБІЛИШ – Orto-Line
2020

ПРОЕКТ НА ЗАХИСТ СЕРТИФІКОВАНОЇ ПРОДУКЦІЇ

Ми вболіваємо за бізнес без "сірого ринку" з чесним ставленням до клієнта та держави

Біле чи сіре? – ми не вагаємося

Компанія Орто-Лайн та Орто-Систем запустила проект #СІРЕ_НЕ_ВІДБІЛИШ на підтримку сертифікованої продукції в Україні і запрошує долучатися інших. 

Ми прагнемо зробити цей проект всеукраїнським і навіть вийти за межі професійної спільноти. “Сірий ринок” – це те, що віддаляє нас від економічного росту, від можливості жити краще і вийти на новий рівень відносин у бізнесі. Якщо ми не змінимо мислення і підходів, то європейська якість життя так і залишиться далекою мрією нашої країни. Починати треба з себе і вже сьогодні. Ми шукаємо однодумців, які поділяють такі ж цінності і вболівають за Україну з чесним бізнесом без “сірого ринку”. Оскільки цей проект є місійним, то участь таких провідних лідерів ринку як ви є просто невід’ємною. Тому запрошуємо вас стати нашими партнерами –  поширювати інформацію про цей проект та взяти участь у флешмобі. 

ЯКА НАША ЦІЛЬ?

🔸Ми вболіваємо за бізнес без «сірого ринку» з чесним ставленням до клієнта та держави. Адже «сірий ринок» продукції нівелює добросовісних фахівців, які сплачують відрахування у державний бюджет. 

🔸Ми хочемо стати ініціаторами добрих змін у своїй країні, тому запрошуємо лікарів переходити на білу сторону😊 

🔸Купуючи сертифіковану продукцію в офіційних представників, ви підтримуєте європейський підхід до бізнесу і заохочуєте до цього інших. 

🔸Пам’ятайте, що наша країна – це наша відповідальність. Подбаймо разом про майбутнє покоління своєї держави. Станьмо зразком, на який рівнятимуться наші діти!

Усі, хто поділяє нашу позицію, приєднуйтеся до нашого флешмобу – поширюйте відео з телефону📱 з коментарями або історіями у соцмережах, символічно лопаючи кульку «сірого ринку»!

Постер

ЯК МОЖНА ДОЛУЧИТИСЯ ДО ФЛЕШМОБУ?

1️⃣Зніміть на своєму гаджеті коротке відео з коментарем, чому ви підтримуєте сертифіковану продукцію

2️⃣У кінці відео лопніть кульку з хештегом і скажіть: #СІРЕ_НЕ_ВІДБІЛИШ на знак того, що ви проти «сірого ринку»

3️⃣Вкажіть ім’я та прізвище людини, якій передаєте естафету і поширюйте своє відео у соцмережах під хештегом #СІРЕ_НЕ_ВІДБІЛИШ

Вкажіть, будь ласка, адресу, куди надсилати кульки для участі за посиланням

На сьогодні «сірий ринок» представлений контрабандною продукцією, яка ввозиться без сертифікатів якості, а також дешевою китайською підробкою. Виробники підробної продукції не витрачають коштів на її тестування та удосконалення і не користуються якісними матеріалами для її виготовлення. Щоб скоротити витрати між дешевим і якісним, вони обирають дешеве. Оригінальна продукція повинна мати сертифікати. Тому перш ніж обирати продукцію, поцікавтеся у лікаря, чи має він як мінімум сертифікат якості, адже  вам можуть встановити підробку за ціною оригіналу. Ми ж вболіваємо за бізнес без «сірого ринку» з чесним ставленням до клієнта та держави. Тому запрошуємо усіх активно долучатися», – наголошує Андріан Дрогомирецький, ініціатор акції директор компанії «Орто Лайн» та «Орто Систем».

Кілька варіантів, як можна розповісти про флешмоб іншим:

  • Завантажте флаєр про флешмоб за посиланням і покажіть колегам
  • Надішліть розсилку, скопіювавши посилання 
  • Надішліть колегам лінк, за яким можна вказати бажання участі у флешмобі та адресу, на яку надсилати матеріали
  • Зніміть відео з лопанням кульки “сірого ринку”, поширте у соцмережах і передайде естафету колезі у дописі до відео
Банер #сіре_не_відбілиш
#СІРЕ_НЕ_ВІДБІЛИШ_слайд