facebook
Орто-Лайн — високоякісна ортодонтична продукція, індивідуальний та професійний підхід до кожного клієнта, гнучка система знижок та атмосфера ортодонтичної сім’ї. +38(067) 314 17 93      +38(032) 275 86 46

Др. Рафаель Спена є клінічним доцентом університету Ферари, Італія. Ортодонтичну освіту отримав в університеті Пенсильванії з 1985 по1988 рік. З того часу він вів добре організовану приватну практику в Неаполі і постійно вдосконалювався в передових клінічних дослідженнях. В останні три роки Др.Спена перейняв у Др. Антоніно Секкі(Antonino Secchi, DMD, MS) систему ССО, яка включає в собі “традиційне” і “нетрадиційне” ортодонтичне лікування.

З: Др.Спена розкажіть нам про своє навчання і декілька слів про себе

В: Я прийшов в ортодонтію завдяки дуже хорошому другу, який на жаль кілька років тому помер  Др.Норману Цетліну. Я зустрівся з ним в 1984 і він повністю перетворив мене на фаната ортодонтії. Він порадив мені отримати освіту в хорошому Північно-американському ВУЗі.

В 1985 мене прийняли до університету Пенсильванії, де я навчався з неймовірними вчителями і клініцистами. Це були: Др. Роберт “Slick” Ванарсдалл, Брайнерд “Барні” Свейн, Гарі Баррер, Ірвінг Бучин, Дрю Сайберт. Після випуску я повернувся до свого міста і відкрив приватну практику. Моя дружба з Др.Цетліном стала тіснішою і я почав допомагати йому з організацією його курсів в Італії і Європі. Це вилилось в дві книжки  і кілька розділів про безекстракційне лікування. Механіка і підхід Цетліна довгий час впливали на мене і моє бачення клінічної ортодонтії.

З: Як на рахунок апарату прямої дуги і системи ССО?

В: Пряма дуга — основа сучасної ортодонтії. Вона допомогла мені зрозуміти анатомію зубів, положення зубів, оклюзію і біомеханіку. Поєднання апарату прямої дуги з термо-активованими нітіноловими дугами протягом 25 років покращувало ефективність і якість мого лікування.

Три роки тому на конференції в Римі я зустрів Др.Антоніно Секкі. Він вразим мене своїми клінічними випадками і тим, як він їх закінчував. Він нагадав мені рівень кінцевих результатів Др.Цетліна, які той показував задовго до цього. Очевидна відносна легкість, з якою він досягав таких результатів, зробила так, що я зацікавився системою, яку він розробляв.

Його професійне ставлення в поєднанні з особистісними якостями і “походженням” (випускник університету Пенсильванії) зробили так, що ми не могли не затоваришувати. З того часу, Др.Секкі кілька разів запрошували провести курси в Італії і поділитись з нами його системою ССО. На сьогодні я дуже інтенсивно використовую її в своїй приватній практиці і отримую результати високого рівня, з великою ефективністю.

 

Я беру участь у розробці як “традиційної” так і “нетрадиційної” ортодонтичної механіки лікування ССО. Незвиклим лікуванням для мене є таке, в якому ми маємо справу з нетиповим анкоражем чи потребою в торку (для прикладу, патологія ІІІ класу і патологія прикусу з надмірною проклінацією верхніх і нижніх різців) і застосовуємо, як ми її називаємо, пародонтально-полегшену ортодонтію (periodontally facilitated orthodontics) — хірургічний метод модифікації переміщення зубів за рахунок кортикотомії з чи без аугментації.

Завантажити повний текст статті