Про компанію - Orto-Line
2022

Новий стандарт естетики в ортодонтії

Про Orto Line

З 1998 року на ринку ортодонтії компанія Orto Line завоювала довіру тисячі клієнтів.
Ми працюємо за принципом – довіра, помножена на якість. Ми пропонуємо Вам сертифіковану продукцію лише провідних світових виробників Henry Schein, «Scheu-Dental», Reliance та Dentsply Sirona GAC
, які вже неодноразово позитивно зарекомендували себе в ортодонтичному лікуванні і займають передові позиції на ортодонтичному ринку.

У нашому асортименті широкий вибір брекет-систем, елайнерів, дуг, екстраоральної продукції, еластичних елементів та аксесуарів за доступними цінами.
Кваліфіковані менеджери Orto-Line з радістю проконсультують Вас щодо наявних товарів і допоможуть обрати потрібний варіант

Як ми працюємо

Ми гарантуємо якісний та швидкий сервіс, зручну доставку та гнучку систему знижок, а головне – індивідуальний підхід до кожного клієнта. Для Вашої зручності по всій території України працюють наші торгові представники. 

Ми відповідальні за якість, яку поширюємо, тому співпрацюємо зі світовими виробниками ортодонтичної продукції – Henry Schein, Dentsply GAC, Reliance та Scheu Dental.  

Як можна замовити продукцію?

 • Звернутися до торгового менеджера вашого регіону, якого можна знайти у розділі Контакти
 • Зателефонувати в офіс (032 225 59 75) або написати лист на електронну адресу website@ortoline.com.ua
 • Написати у приватне повідомлення на наших офіційних сторінках в Facebook та Instagram

Наша ціль – зекономити ваш час та кошти.
Наш девіз – довіра помножена на якість.

Наші цінності

 • Якісна продукція та сервіс
 • Професіоналізм і саморозвиток
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта
 • Обмін досвідом і виховання наступного покоління ортодонтів за високими професійними стандартами
 • Гнучкість і мислення зростання
 • Орієнтація на високий результат та пошук креативних рішень
 • Оперативність та доступність послуг
 • Командна робота і творення корпоративної атмосфери
Ортодонтичний кабінет
Здорова посмішка

Наші переваги

 • Якісна сертифікована продукція від світових виробників ортодонтичної продукції
 • Високі стандарти сервісу
 • Гнучка система знижок і акційних пропозицій
 • Безкоштовна доставка по всій території України
 • Кваліфіковані торгові менеджери, які готові надати професійну консультацію
 • Навчальні теоретичні і практичні курси за участю українських та іноземних спікерів
 • 20 років досвіду і довіри на ринку ортодонтії в Україні
Ортодонтична модель

Знаємо, що робимо

Тільки якісна продукція, високі стандарти сервісу і оперативність – це те, що завжди у фокусі нашої діяльності. Ми прагнемо, аби на ортодонтичному ринку України поширювалася лише сертифікована продукція, яка дає прогнозований результат лікування.

 У нас ви можете придбати брекети брендів Henry Schein та GAC.
Зокрема, брендом Henry Schein представлені металеві брекет-системи Maestro, Aria та керамічні брекет-системи NeoLucent і NeoCrystal.
Флагман бренду Carriere® SLX 3D – це інноваційна брекет-система металевих та керамічних брекетів, яка перевершує усі попередні розробки і вирізняється легкою та швидкою фіксацією брекетів, зручним дизайном та ефективними структурними характеристиками.
Більше інформації на сторінці бренду.

GAC представлений серією брекет-систем:
In-Ovation C
– перша у світі керамічна, самолігатурна брекет-система, що гарантує чіткий ступінь контролю на кожному із етапів лікування.  Металева самолігатурна брекет-система In-Ovation R, що дозволить пришвидшити лікування в середньому на 4 місяці за рахунок інтерактивної системи. Лінгвальна, самолігатурна брекет-система In-Ovation L, In-Ovation L MTM, яка забезпечить ефективне лікування, прогнозований результат, будучи невидимою для інших. Брекети Ovation C, що є результатом останніх розробок у сфері традиційних керамічних брекетів та забезпечують найвищий рівень точності та контролю та ін.

Ви нарешті знайдете те, що шукаєте завдяки широкому асортименту якісних ортодонтичних дуг: стальні, лінгвальні, реверсійні та естетичні дуги, а також дуги SENTALLOY, RESOLVE, BIOFORCE.

Розроблені за найкращими стандартами і перевірені часом апарати MINISTAR, BІOSTAR, TWINSTAR ніколи не підведуть у якості

Ми задоволені, коли задоволений наш клієнт, бо працюємо за принципом – довіра, помножена на якість

Ортодонтичний кабінет

Тільки щасливі клієнти

Ми дбаємо про те, щоб кожен лікар-ортодонт мав змогу вдосконалювати свою майстерність. Тому організовуємо семінари, практичні курси та лекції, на яких розглядають різні клінічні випадки та обговорюют новітні тенденції лікування

Співпраця

Запрошуємо стати частиною команди Orto Line! Наразі ми маємо відкриті вакансії у кожній області України. Напишіть нам, щоб отримати детальну інформацію.

ПОДАТИ ЗАЯВКУ

Зробіть свою усмішку кращою!

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ