10 найпоширеніших запитань про Carriere Motion 3D класу ІІ | Orto-Line
2022

08.09.2020

10 найпоширеніших запитань про Carriere Motion 3D класу ІІ

Якщо у вас виникають запитання, це означає, що ви або спробували Коректор Motion 3D або ж плануєте це зробити. У будь-якому випадку ми готові відповісти на всі ваші запитання. Скорочуйте час лікування для свого пацієнта і насолоджуйтеся результатом. Ще ніколи процес коригування усмішки не був таким легким! Апарат створений у декількох розмірах для кожного клінічного випадку. А зараз переходимо до найбільш поширених запитань про користування коректором.

 

CARRIERE MOTION 3D
CARRIERE MOTION 3D

Чи можу я скористатися еластиками іншого бренду, а не Carriere ?

Ми настійливо рекомендуємо використовувати Carriere Elastics, Force 1 і Force 2, навіть якщо ви вважаєте, що інші еластики у вашому кабінеті є еквівалентними. Завдяки доктору Джеймсу МакНамара, Дж. Jr., DDS, MS, PhD, який вимірював сили кількох марок еластичних виробів, ми дізналися, що не всі показники еластиків були однаковими.

Вимірювання Др.МакНамари
Схема вимірювання Др. МакНамари
CARRIERE MOTION 3D METAL
CARRIERE MOTION 3D METAL

 Чи мають Force 1 і Force 2 еластики без вмісту латексу ту ж силу, що й еластики з вмістом латексу Force 1 і Force 2?

Ось що ми знаємо з результатів галузевих досліджень:

  • Порівняння міцності на розрив: нелатексні еластики володіли більшою міцністю на розрив, ніж латексні гумки.
  • Деградація сили: більша в не латексних гумках порівняно з латексними гумками.
  • Відсоток залишкового навантаження значно більше в латексних гумках, ніж у не латексних гумках
  • – Латексні гумки є кращим вибором за винятком випадків, коли пацієнти проявляють алергічні реакції до латексу.
CARRIERE MOTION 3D CLEAR
CARRIERE MOTION 3D CLEAR

Чи відрізняється протокол носіння еластиків, якщо використовується Force 1 і Force 2 Clear еластики у порівнянні з standard Force 1 і Force 2 еластиками?

Отже, внаслідок різниці у властивостях матеріалу між не латексними і латексними гумками, рекомендується носити не латексні гумки, які змінюють свою пружність кожні дві години, а не кожні чотири години.

CARRIERE MOTION 3D
CARRIERE MOTION 3D

Який тип клею рекомендується для прикріплення апарату Motion 3D?

Продовжуит е дотримуватися того ж протоколу бондингу, якии використовується у вашій клініці для брекетів. Проте ми рекомендуємо використовувати  удвічі більше клею на основу, ніж при поклейці брекетів.

CARRIERE MOTION 3D
CARRIERE MOTION 3D

Який тип корекції виконує апарат Motion 3D?

Всі корекціі є як зубо-альвеолярними, так і скелетними. Апарат Motion 3D створює зміни в трьох площинах. Проте для пацієнта, який ще росте (дитина, підліток), відбудеться більше змін. Апарат матиме як скелетний, так і зубо-альвеолярний ефект. У пацієнтів, які вже не ростуть, ви побачите в основному зубо-альвеолярну корекцію зі зміною профілю внаслідок зміни положення суглобових головок.

CARRIERE MOTION 3D
CARRIERE MOTION 3D

При корекції прикусу за допомогою апарату класу II Motion 3D яким є процентне співвідношення скелетних змін і змін нижньої щелепи?

Як і у всіх коректорах класу II, все залежить від віку та індивідуальної реакції. Що молодший пацієнт, то більша ймовірність того, що вони матимуть більше процентне співвідношення змін нижньої щелепи.

Немає встановленого процентного співвідношення, яке було би більшим, ніж при лікуванні будь-яким іншим коректором класу II.

 

CARRIERE MOTION 3D
CARRIERE MOTION 3D

Яке правильне положення для розміщення апарату Motion 3D класу ?

Апарат Motion 3D повинен бути розташовании паралельно до оклюзійної площини. Частина, яка кріпиться до ікла, повинна бути прикріплена до мезіальної 1/3 зуба. Переконайтеся, що НЕ прикріплюєте його до середини зуба, як у брекеті. Це призведе до того, що тяга з еластиків буде спрямована вниз і назад, а не під тиском і дистально. А це у свою чергу призведе до того, що ікло може перейти в неправильний прикус, при якому нижні різці розташовані позаду верхніх. Частина, що кріпиться до молярів, містить невелику виїмку, яка вписується в молярну канавку. Переконайтеся, що молярна основа скріплена горизонтально або навіть нахилена трохи вгору, щоб уникнути надмірну екструзію ікла.

CARRIERE MOTION 3D
CARRIERE MOTION 3D

Що потрібно приєднати донижньої 6 або 7, щоб приєднати гумки до апарату Motion 3D?

Ми в першу чергу рекомендуємо Carreere Motion 3D TM Bondable Hook, але також можна приєднати гнучку буккальну трубку або кільце для моляра.

CARRIERE MOTION 3D
CARRIERE MOTION 3D

Коли потрібно знімати апарат Motion 3D?

Як тільки моляри знаходяться в положенні класу I й ікла мають 1 /4 гострого виступу перекомпенсації, важливо перенаправляти до супер-позиції класу I. Як і в багатьох інших коректорів класу II, при знятті Motion 3D Appliance існує ймовірність рецидиву, тому у кінцевому підсумку наявність супер-позиції класу I дозволяє зубам досягнути необхідного положення.

CARRIERE MOTION 3D
CARRIERE MOTION 3D

На який моляр має фіксуватися гачок Sidekick або буккальна трубка? На перший чи на другий?

Якщо другии моляр є в зубному ряді і має достатню поверхню коронки, ми рекомендуємо розміщувати на 7.

Вектори зусиль є більш сприятливими при використанні другого моляру порівняно з використанням першого моляра. Хоча рух відбудеться в обох варіантах.

 

 

Читайте Першу серію запитань про апарат Carriere Motion 3D

Стежте за статтями на нашому сайті. Ми будемо далі публікувати найбільш поширені запитання і відповіді щодо використання апарату.

ЗАВАНТАЖИТИ БУКЛЕТ ЗАПИТАНЬ-ВІДПОВІДЕЙ

Приєднуйтеся до Sagittal First Community у вайбері – дізнавайтеся більше про філософію Sagittal First