Henry Schein Orthodontics провела навчання для менеджерів Орто-Лайн | Orto-Line
2022

27.06.2019

Henry Schein Orthodontics провела навчання для менеджерів Орто-Лайн

Брекети Ortho Organizers
Брекети Ortho Organizers

У Львові відбувся навчальний семінар для менеджерів Орто-Лайн під егідою компанії Henry Schein Orthodontics, яка є дистриб’ютором світового виробника продукції американської компанії Ortho Organizers у Європі. Відтепер у портфоліо “Орто-Лайну” ще один світовий бренд, продукції якого довіряють вже понад 35 років. 

«Місія Henry Schein® Orthodontics™ полягає у поширенні сучасної ортодонтичної продукції та інноваційних клінічних рішень, які дозволять запропонувати виняткову  допомогу нашим клієнтам, розширюючи при цьому сферу та прибутковість їхньої клінічної практики», – наголосив Андреас Грубер, представник Henry Schein Orthodontics під час навчального семінару.

Henry Schein – американська компанія, що знаходиться у Нью-Йорку, займається дистрибуцією продуктів, що використовуються у стоматології, ветеринарії та медицині та надає послуги охорони здоров’я з присутністю в 34 країнах.

Крім розробки і виготовлення високоякісної і надійної ортодонтичної продукції, Henry Schein Orthodontics займається втіленням інновацій і передових високотехнологічних рішень у повсякденну роботу лікаря-ортодонта на всіх етапах лікування – від діагностики до ретенційного періоду.

Семінар Henry Shein
Семінар Henry Shein

Компанія володіє унікальною методикою SAGITTAL FIRST, яка змінює уявлення про послідовність етапів ортодонтичного лікування. Виправлення патології прикусу у сагітальній площині ще до початку лікування брекет-системою дозволяє досягти естетичних та стабільних результатів у значно коротші терміни. 

Революційна методика запрацювала завдяки дослідженням доктора Луїса Керріера, лікаря-ортодонта, міжнародного лектора та розробника брекетів Carriere SLX 3D і апарату Carriere Motion 3D. Відповідно до його філософії виправлення патології ІІ і ІІІ класу відбувається на початку лікування, коли пацієнти є найбільш схильні до взаємодії, що дозволяє досягти ефективних результатів за короткі терміни.

Нагадаємо, Henry Schein Orthodontics є офіційним дистриб’ютором американської компанії Ortho Organizers у країнах Європи. Американська компанія Ortho Organizers є виробником якісної ортодонтичної продукції, якій вже довіряють впродовж останніх 35 років. Головний офіс компанії знаходиться у Карлсбаді (Каліфорнія), а філії створені більше ніж у 65 країнах світу.