4 факти про SagittalFirst Community | Orto-Line
2022

09.10.2020

4 факти про SagittalFirst Community: приєднуйся до нового покоління ортодонтів

У медицині, як і в науці важливо стежити за міжнародними трендами. Бути на хвилі, бути активним і допитливим, ставити запитання і бути відкритим до інновацій – таким виглядає нове покоління ортодонтів. Приєднуйтеся і ви до ортокомюніті! Новий рух в ортодонтії набирає обертів – швидше, ефективніше і краще, коли працюєш за філософією SagittalFirst.

SagittalFirst Community
SagittalFirst_Community

Доволі часто лікарі зіштовхуються із патологією класу ІІ і III тут постає питання – які є методики її ефективного лікування, як досягнути результату із комфортом для пацієнта. І ще одне не менш важливе побажання – це естетичний вигляд коректорів прикусу. Інноваційне рішення від компанії Henry Schein не лише відповідає на усі найпоширеніші потреби, але й скорочує час загального лікування брекетами завдяки переведенню прикусу у І клас на основі філософії Sagital First. Більше про апарат Carriere Motion 3D ІІ класу переглядайте у нашому #відеогляд_motion3d.

Частина лікарів-практиків вже приєдналися до нового руху в ортодонтії і можуть поділитися досвідом.

Motion-Class-II_Plain_silver_V3
Motion Class II_Plain_silver_V3

 SagittalFirst Community – це платформа для нового покоління ортодонтів, відкритого до передових технологій в ортодонтії. Ми вчимося від експертів-практиків і обмінюємося досвідом. Ми знаходимо інноваційні рішення для найбільш нетипових клінічних випадків. Тут немає обмежень за віком, є лише одна вимога – бажання вчитися і розвиватися, йти вперед і бути активним учасником нового руху в ортодонтії. 

 Що ви отримаєте для себе?

  • Постійний швидкий доступ до якісних професійних матеріалів про філософію Sagittal First та найновіші винаходи в ортодонтії.

 Ми співпрацюємо зі світовими експертами, які навчають сотні ортодонтів у всіх куточках світу. Ми переймаємо ці практики і поширюємо їхні матеріали на своїх платформах. Якісна інформація – як здорове харчування – завжди тримає нас у формі. Нам важливо, аби кожен учасник спільноти тримав свою професійну форму. Щотижня у нашій Community_Motion 3D з’являтимуться нові статті, відеомайстер-класи, презентації і протоколи. 

  • Ознайомлення з різними клінічними випадками та обмін досвідом

 Це платформа для зворотнього зв’язку. Кожен з учасників за бажанням зможе поділитися своїм фотопротоколом лікування за допомогою апарату Motion 3D – до, під час і після лікування. Ви зможете висловити свої враження і ознайомитися із відгуками колег. Раптом серед клінічних випадків ви знайдете рішення і для свого пацієнта. Порада колеги і додаткова консультація з тими, хто вже пройшов цей шлях – ніколи не завадить. 

  •  Бонуси на участь у навчальлних курсах

 Ми вчимося безперервно. Щороку проводимо близько 20 курсів. Формула нашого професійного успіху – це використання сертифікованої якісної продукції + практичне навчання * бажання розвитку. Тільки для учасників Community_Motion 3D є унікальна можливість – першими дізнаватися про освітні події і навчатися новим практикам на бонусних умовах, обговорювати нетипові клінічні випадки і консультуватися в експертів. Skill Up разом з нами! 

Частина з вас знає наші компанії за іменами світових ортодонтичних брендів, продукцію яких ми робимо доступною для вас. Але чи знаєте ви, що ми допомагаємо знайти не лише продукцію, але і пацієнтів? Один з напрямків нашої роботи – знайомити лікарів з пацієнтами завдяки проекту “Ортодонт і Я”. Це такий місток між ортодонтом і пацієнтом. Все, що вам треба зробити, – це співпрацювати з нами, розмістити свої контакти на нашому сайті і ви опинетеся на мапі ортодонтів України. Ваш пацієнт обов’язково вас знайде – ми допоможемо в цьому. 

 Як стати учасником вайбер-спільноти? 

#ВАРІАНТ 1: Зареєструватися, щоб отримати посилання на вайбер-community.

#ВАРІАНТ 2: Повідомити про своє бажання стати учасником спільноти менеджеру, і ми додамо вас у Community_Motion 3D.